Maciej Boczkowski – fizjoterapeuta, dietetyk, trener personalny, instruktor StrongFirst level 2. Uczestnik wielu szkoleń, konferencji, imprez żywieniowych oraz sportowych na arenie ogólnopolskiej oraz europejskiej. Pasjonat sportu, ruchu, zdrowego żywienia, dietetyki klinicznej oraz sportowej. I to chcę właśnie promować – ruch to zdrowie oraz, co bardzo ważne, ruch przywraca zdrowie. Jedzenie natomiast jest tym co daje nam siłę w tym właśnie ruchu – o tym nie należy zapomnieć. Sport uprawiam odkąd tylko sięgam pamięcią. Było, jest i na pewno to będzie moim stylem życia jak i praktycznie jego całością.  

Przygodę z odważnikami kettlebell rozpocząłem kilka lat temu, a metoda Hardstyle jest tym, czego szukałem. Sprawdziłem na sobie, że siła jest fundamentem w rozwoju wszystkich innych cech fizycznych, takich jak wytrzymałość czy elastyczność. Mogę śmiało powiedzieć – jest to moja pasja i oczko w głowie.

Bardzo dużo uwagi poświęcam dietetyce klinicznej, może nawet bardziej pasowałoby to nazwać dietoterapią. Odpowiednio dobrana dieta może zdziałać cuda. I nie mam tu na myśli tylko płaskiego brzucha ale pomoc w leczeniu chorób o podłożu autoimmunologicznym, takich jak np. Hashimoto. Nie jest dla mnie ważne, czy jesteś gruby, czy chudy, czy też zostałeś skreślony z powodu jakiejkolwiek dysfunkcji, którą posiadasz. Liczy się to, że chcesz coś zmienić, udowodnić sobie, że potrafisz. Moim zadaniem jest pomóc Ci wejść na ten szczyt i osiągnąć cel, do którego dążysz.

Najważniejsza jest metoda i świadomość tego co robimy! Pamiętaj „Pierwsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku”.