Głodni treningu? 
26.11.2016 mamy u nas Open Day! 
To wydarzenie, które pozwoli Ci na spróbowanie wszystkich naszych zajęć. 

A o to nasza propozycja:
1. Przystawka: na pierwszy ogień rzucamy FIT AND JUMP. I ogień nie jest użyty tu przez przypadek. Trampoliny to połączenie ostrego treningu z zaskakującą nutą dobrej zabawy. Nasza trenerka: Katarzyna Szafranekzadba o to, żebyście mogli poczuć prawdziwą radość i zadowolenie, jaką da Wam ten trening. Już z pierwszym skokiem poczujecie ciepło rozchodzące się po Waszym ciele. Gorąco? Skacz dalej! Potem będzie tylko lepiej.

2. Danie główne: Jesteście dalej głodni? I dobrze! Na ruszt wchodzi STREET WORKOUT. Główne danie nie może obyć się bez pięknego przygotowania,stąd te wszystkie elementy na naszej sali Heroes. Nasz trener Szymon Bolibok sprawi, że poczujecie się w pełni nasyceni. Zadba o Wasze ciało i poczucie satysfakcji. Takie danie z pewnością doda Wam siły. Wzmocni Wasz organizm i psychikę.

3. Deser: Na osłodzenie proponujemy POLE DANCE. Jednak jeżeli powiecie, ze nie przepadacie za deserami to tu Was zaskoczymy. Pole dance może wygląda na lekką przyjemność, ale nasze trenerki Asia Pachowicz - Pole DancerIwona Burago i Katarzyna Dzikus pokaże Wam, że to też cięzka praca i dbanie o szczegóły. Prawdziwa kwintesencja :) to nie będzie mdła słodkość, dodamy tu trochę pikanterii, po to żebyście mogli zatopić się w tej nowoczesnej formie fitnessu, jakim jest ćwiczenie przy drążku. Nasz deser sprawi, że poczujecie się jak w niebie :)

Dalej głodni?
To wszystko macie za FREE!! 

A tak przedstawia się szczegółowy program:
Grupa 1 
Start. 14.00 Fit and Jump
14.30 Street Workout
15.00 Pole Dance 

Grupa 2 
Start: 14.30 Fit and Jump
15.00 Street Workout
15.30 Pole Dance

Grupa 3* 
Start 14.30 Pole Dance
15.00 Fit and Jump
15.30 Street Workout
*Grupa zarezerwowana dla naszych klientów

Zapisy: 536 840 840